دانشکده پرستاری و مامائی
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۴ مهر
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1397/10/22 تعداد بازدید: 17
زاد روز حضرت زينب كبرا (س) و روز پرستار گرامي باد.
روز ميلاد زينب كبري(س)، پرستار همه عاطفه ها و همه ستاره هاي درخشان ايمان و عفّت و پرستار همه ارزش هاي زخم ديده در تاريخ شيعه را به همه پرستاران و مناديان انسانيّت و ايمان تبريك مي گوييم
بسمه تعالي
 
روز ميلاد زينب كبري(س)، پرستار همه عاطفه ها و همه ستاره هاي درخشان ايمان و عفّت و پرستار همه ارزش هاي زخم ديده در تاريخ شيعه را به همه پرستاران و مناديان انسانيّت و ايمان تبريك مي گوييم؛ به همه پرستاراني كه از پس ابر حيا و عفّت، باران عاطفه باريدند و به نور ايمان درونشان گرماي زندگي در كالبد جامعه جاري كردند.
دست خدا به همراهت اي دست سرشار از عاطفه و مهر. دعاي همه دردمندان بدرقه راهت اي سينه لبريز از ايمان و يقين. دستت هميشه گرم اي نگران چشم هاي خسته و بيمار. خدا پشت و پناهت اي باغبان گل هاي پژمُرده و شاخه هاي شكسته. نسيم رضايت خدا گواراي وجودت اي جلوه گاه فداكاري و صبر، اي اسوه نيكوكاري، اي پرستار.
 در حيرتم كه خدا با تو چه كرده است؛ تويي كه شب ها از غم هم نوعان رنجورت، خواب بر چشم حرام مي كني و به خستگي درس استقامت و صبوري مي دهي. در حيرتم كه سينه تو از كدام درياي عشق به خدا پر شده كه چنين در رضايت او موج مي زني و آسوده نمي نشيني. در حيرتم كه از چشمه كدام ايمان و عاطفه سيراب گشته اي كه درونت از هيچ احسان و از خودگذشتگي سيراب نمي شود و به هيچ خستگي رضايت نمي دهد. دست مريزاد، دست خدا ياورت، اي پرستار مهرباني ها.
حس احسان و نوع دوستي فقط در شغل پرستاري خلاصه نيست. بانويي كه به ياري همسر جانبازش كمر بندد، مادري كه سال ها بار پرستاري از فرزند معلولش را بر دوش مي كشد، نيكوكاري كه به ياري معلولان و سالمندان رنجور شتافته، همه نام پرافتخار پرستاري بر سينه دارند و بشارت پاداشي گران در آينده اي نه چندان دور. روز گرامي پرستار بر همه آنان مبارك باد.
 
 
 
 
 
 
 
زاد روز حضرت زينب كبرا (س) و روز پرستار گرامي باد.
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal